12. Jun, 2024

Predstavitev doktorske disertacije pred javnim zagovorom

Obveščamo vas, da bo Tjaša Kodela, študent/ka interdisciplinarnega doktorskega študijskega programa Varstvo okolja, v okviru doktorskega seminarja v zadnjem letniku predstavila doktorsko disertacijo pred zagovorom.

10. Jun, 2024

Javna predstavitev rezultatov doktorske disertacije

Vabimo Vas na javno predstavitev rezultatov doktorske disertacije doktoranda Jerneja Gačnikarja, dr. vet. med., ki bo v četrtek, 20. 06. 2024 ob 10.00 uri, ki bo potekala preko ZOOM aplikacije.

10. Jun, 2024

Javni zagovor doktorske disertacije

Senat Veterinarske fakultete Univerze v Ljubljani razpisuje javni zagovor doktorske disertacije z naslovom Vloga in pomen Mycoplasme canis v patogenezi plodnostnih motenj in urogenitalnih obolenj psov (The role of Mycoplasma canis in the pathogenesis of infertility and urogenital diseases in dogs), ki jo je izdelala Sara Suhadolc Scholten, dr. vet. med.

29. Apr, 2024

Prodaja službenih vozil

UL Veterinarska fakulteta objavlja namero o sklenitvi neposredne pogodbe za prodajo službenih vozil.

18. Apr, 2024

Javna predstavitev dispozicije doktorske disertacije

Vabimo Vas na javno predstavitev dispozicije doktorske disertacije doktorandke Barbare Hočevar, dr. vet. med., ki bo v sredo, 8. maja 2024 ob 10.00 uri v podiplomski predavalnici (2. nadstropje), Gerbičeva 60, 1000 Ljubljana.

10. Apr, 2024

Nastopno predavanje pred izvolitvijo v naziv

Univerza v Ljubljani, Veterinarska fakulteta, Gerbičeva 60, obvešča, da bo imela izr. prof. dr. Tina Kotnik, dr. vet. med. nastopno predavanje pred izvolitvijo v naziv redne profesorice za področje Veterinarska medicina v petek, 19. aprila 2024, ob 13. uri

3. Apr, 2024