Tutorstvo


TUTORJI ŠTUDENTJE za študijsko leto 2018/2019

 

 

Ime in priimek

E-naslov

 

Koordinator študentov tutorjev

Andrej Javornik

drejc.javornik@gmail.com

Uvajalni tutorji za 1. letnik

Katja Šlamberger

katja.slamberger3@gmail.com

Uvajalni tutorji za 1. letnik

Dorian Ipavic

d.ipavic@gmail.com

       

Splošni tutorji

     

Tutor 2. letnika

Mia Hren

mia.hren33@gmail.com

Tutor 2. letnika

Samo Krivec

samo.krivec@gmail.com

Tutor 3. letnika

Žan Štokar

zan.stokar@gmail.com

Tutor 3. letnika

Maja Vidmar

maja.vidmar66@gmail.com

Tutor 4. letnika

Andrej Javornik

drejc.javornik@gmail.com

Tutor 4. letnika

Urška Bergant Bertoncelj

urska.bertoncelj@gmail.com

Tutor 5. letnika

Marko Cvetko

mccvetko@gmail.com

 

Tutor 5. letnika

Anja Erbežnik

anja.erbeznik@gmail.com

       

Predmetni tutorji

     

Anatomija domačih živali

Metod Kolč

metodkolc21@gmail.com

Anatomija domačih živali

Petra Ferjan

petry97@gmail.com

Histologija z embriologijo 1

Franci Stopar

franci.frst@gmail.com

Histologija z embriologijo 2

Iva Šumonja

iva.sumonja@gmail.com

Veterinarska fiziologija

Iva Šumonja

iva.sumonja@gmail.com

Patologija

Marko Cvetko

mccvetko@gmail.com

       
       

Tutorji za tuje študente

Julija Herman

julija.4@hotmail.com

 

Hristina Tekovska

hristina.tekovska@gmail.com

 

Tutorji učitelji, mentorji letnika za študijsko leto 2018/2019

letnik

Ime in priimek

e-naslov

telefon

  1. letnik

Prof. dr. Milka Vrecl Fazarinc

Vrecl Fazarinc, Milka <Milka.VreclFazarinc@vf.uni-lj.si>

01 4779 118

  1. letnik

Prof. dr. Andrej Pengov

Pengov, Andrej <Andrej.Pengov@vf.uni-lj.si>

01 4779 163

  1. letnik

Prof. dr. Robert Frangež

Frangež, Robert <Robert.Frangez@vf.uni-lj.si>

01 4779 131

  1. letnik

Prof. dr. Janko Mrkun

Mrkun, Janko <Janko.Mrkun@vf.uni-lj.si>

01 4779 264

  1. letnik

Prof. dr. Gorazd Vengušt, koordinator tutorjev učiteljev

Vengušt, Gorazd <Gorazd.Vengust@vf.uni-lj.si>

01 4779 196

  1. letnik

Prof. dr. Modest Vengušt

Vengušt, Modest <Modest.Vengust@vf.uni-lj.si>

01 4779 328