Tutorstvo


Obvestilo univerze o izobraževanju tutorjev:

S ciljem razvoja in krepitve tutorstva na članicah Univerze v Ljubljani, v poletnem semestru v okviru projekta Karierni centri UL organiziramo izobraževanje in usposabljanje za koordinatorje tutorjev in tutorje vseh članic. Pri izbiri vsebine izobraževanj smo upoštevali predloge koordinatorjev tutorjev in tutorjev. Prosimo vas, da informacijo o izobraževanjih (v priponki posredujemo vabilo) posredujete po vaših adremah koordinatorjev tutorjev in tutorjev in jih povabite k udeležbi.

Seznam dogodkov (podrobnosti o delavnicah v priponki):

–          Digitalna komunikacija in tutorstvo: 18. april 2017 ali 9. maj 2017

–          Organizacija dogodkov in promocija tutorstva: 11. april 2017 ali 23. maj 2017

–          Obvladovanje stresa, sprostitvene tehnike in avtogeni trening: začetek 12. april.2017

Napovedujemo tudi posvet o izvajanju tutorstva. Organiziran bo 19.5.2016, v prostorih Fakultete za družbene vede. Potekal bo med 12. in 16. uro. Osrednji namen posveta bo izmenjava dobrih praks in iskanje rešitev za različne aktualne vsebine (npr. pogoste dileme ter primeri dobrih praks, nagrajevanje tutorstva, prepoznavnost tutorstva ipd.). Informacije o vsebini posveta posredujemo naknadno.

Link – več informacij: https://www.uni-lj.si/studij/koristne_informacije/tutorstvo/

 

Tutorji študentje za študijsko leto 2016/2017

Vrsta tutorja

Ime in priimek

e-naslov

telefon

Koordinator študentov tutorjev

Simon Podjaveršek

‘Simon Podjaveršek’ <simon.podjaversek@gmail.com>

040 578 343

Uvajalni tutor za 1.l.

Žan Štokar

‘Žan Štokar’ <zan.stokar@gmail.com>

051 876 277

Uvajalni tutor za 1.l.

Vincent Cink

‘vincent.cink@gmail.com’

030 355 747

Uvajalni tutor za 1.l.

Iva Šumonja

‘Iva Šumonja’ <iva.sumonja@gmail.com>

070 775 822

Uvajalni tutor za 1.l.

Maja Vidmar

‘maja.vidmar66@gmail.com’

068 670 625

Tutor 2. letnika

Andrej Javornik

‘drejc.javornik@gmail.com’

051 426 179

Tutor 2. letnika

Urška Bergant Bertoncelj

‘urska.bertoncelj@gmail.com’

040 776 670

Tutor 3. letnika

Anja Erbežnik

‘anja.erbeznik@gmail.com’

051 688 878

Tutor 3. letnika

Marko Cvetko

‘mccvetko@gmail.com’

040 783 830

Tutor 4. letnika

Ana Škorjanc

‘skorjancana@gmail.com’

051 342 276

Tutor 5. letnika

Obrnite se na koordinatorja

   

Tutor za tuje študente

Matevž Kepic

‘matevz.kepic@gmail.com’

041 912 050

 

Tutorji učitelji, mentorji letnika za študijsko leto 2016/2017

letnik

Ime in priimek

e-naslov

telefon

  1. letnik

Prof. dr. Milka Vrecl Fazarinc

Vrecl Fazarinc, Milka <Milka.VreclFazarinc@vf.uni-lj.si>

01 4779 118

  1. letnik

Prof. dr. Andrej Pengov

Pengov, Andrej <Andrej.Pengov@vf.uni-lj.si>

01 4779 163

  1. letnik

Prof. dr. Robert Frangež

Frangež, Robert <Robert.Frangez@vf.uni-lj.si>

01 4779 131

  1. letnik

Prof. dr. Janko Mrkun

Mrkun, Janko <Janko.Mrkun@vf.uni-lj.si>

01 4779 264

  1. letnik

Prof. dr. Gorazd Vengušt, koordinator tutorjev učiteljev

Vengušt, Gorazd <Gorazd.Vengust@vf.uni-lj.si>

01 4779 196

  1. letnik

Prof. dr. Modest Vengušt

Vengušt, Modest <Modest.Vengust@vf.uni-lj.si>

01 4779 328