Tutorstvo


Tutorji za študente 2017/2018

 

Uvajalni tutorji (1. letnik)

Samo Krivec – samo.krivec@gmail.com

Mia Hren – mia.hren33@gmail.com

 

Splošni tutorji

2. letnik

Žan Štokar – zan.stokar@gmail.com

Maja Vidmar – maja.vidmar66@gmail.com

3. letnik

Andrej Javornik – drejc.javornik@gmail.com

Urška Bertoncelj – urska.bertoncelj@gmail.com

4. letnik

Marko Cvetko – mccvetko@gmail.com

Anja Erbežnik – anja.erbeznik@gmail.com

5. letnik

Ana Škorjanc (koordinatorka) – skorjanc.ana@gmail.com

 

Predmetni tutorji

Anatomija domačih živali

Petra Ferjan – petry97@gmail.com

 

Histologija z embriologijo 1

Domen Maj Fras – maj.fras@gmail.com

 

Histologija z embriologijo 2

Iva Šumonja – iva.sumonja@gmail.com

 

Veterinarska fiziologija

Iva Šumonja – iva.sumonja@gmail.com

Patologija

Marko Cvetko – mccvetko@gmail.com

Anja Erbežnik – anja.erbeznik@gmail.com

 

 

Tutor za tuje študente

Hristina Tekovska – hristina.tekovska@gmail.com

Julija Herman – julija.4@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tutorji učitelji, mentorji letnika za študijsko leto 2016/2017

letnik

Ime in priimek

e-naslov

telefon

  1. letnik

Prof. dr. Milka Vrecl Fazarinc

Vrecl Fazarinc, Milka <Milka.VreclFazarinc@vf.uni-lj.si>

01 4779 118

  1. letnik

Prof. dr. Andrej Pengov

Pengov, Andrej <Andrej.Pengov@vf.uni-lj.si>

01 4779 163

  1. letnik

Prof. dr. Robert Frangež

Frangež, Robert <Robert.Frangez@vf.uni-lj.si>

01 4779 131

  1. letnik

Prof. dr. Janko Mrkun

Mrkun, Janko <Janko.Mrkun@vf.uni-lj.si>

01 4779 264

  1. letnik

Prof. dr. Gorazd Vengušt, koordinator tutorjev učiteljev

Vengušt, Gorazd <Gorazd.Vengust@vf.uni-lj.si>

01 4779 196

  1. letnik

Prof. dr. Modest Vengušt

Vengušt, Modest <Modest.Vengust@vf.uni-lj.si>

01 4779 328