Karierni center UL na VF

• UL-KC

Študentke, študenti, diplomantke, diplomanti UL!

Vstop na trg dela je lahko prava mala malica ali pa mučen in dolgotrajen postopek. Kako ga boste sami doživeli, je v veliki meri odvisno od tega, v kolikšni meri se boste nanj pripravili.

• V Kariernih centrih UL si želimo, da bi samozavestno in brez težav našli svojo sanjsko zaposlitev, zato tekom leta za vas organiziramo številne:
    • delavnice pridobivanja kompetenc in drugih zaposlitvenih spretnosti,
    • obiske in predstavitve delovnih okolij v Sloveniji in drugih državah EU,
    • mreženja in hitre zmenke z delodajalci,
    • posvete o izzivih v tujini, podjetništvu, pripravništvih,
    • Skype svetovanja s svetovalci iz tujine,
    • sejme, karierne dneve in še mnogo drugega.

Ker pa je vsak posameznik unikat, se vam posvetimo tudi individualno! Omogočamo vam osebno karierno svetovanje in coaching za učinkovito vodenje karierne poti.

Kaj pridobim, če aktivno sodelujem pri dejavnostih Kariernih centrov UL?

1. ključne kompetence, ki jih delodajalci iščejo
    2. bogato socialno mrežo, ki je lahko ključ do želene zaposlitve
    3. kilometrino, potrebno za samozavesten nastop pred delodajalci
    4. izoblikovan osebni zaposlitveni načrt
    5. osebnega svetovalca, ki mi svetuje in pomaga pri sprejemanju pomembnih kariernih odločitev

Za študente so vse aktivnosti brezplačne!

Pišite ali pokličite vašega kariernega svetovalca in se dogovorite za srečanje.

Karierni svetovalec na Veterinarski fakulteti je mag. Klemen Marinčič

Kontakt: klemen.marincic@uni-lj.si ali na 030-641 657

Da boste vedno na tekočem o vseh aktivnostih, ki jih pripravljamo za vas, se prijavite na prejemanje obvestil in e-novic Kariernih centrov UL TUKAJ

Spremljajte nas tudi na: www.kc.uni-lj.si. Facebook: Karierni centri UL

kc_ul

Pri načrtovanju kariere vam stojijo ob strani tudi Karierni centri UL:

Vaš kompas na karierni poti!

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

• Nabildaj se... s kompetencami!

Karierni centri Univerze v Ljubljani

vabimo študentke in študente na cikel delavnic »Nabildaj se…s kompetencami!«

Vas zanima, kako se motivirati in učinkovito učiti? Se zavedate, da sta računalniška pismenost in sposobnost javnega nastopanja kompetenci, ki vam bosta prišli zelo prav pri študiju in vas naredili bolj konkurenčne na trgu dela? Cikel brezplačnih delavnic, ki ga za študente vseh fakultet in akademij Univerze v Ljubljani na različnih lokacijah organiziramo Karierni centri UL med 5. in 14. decembrom, vam bo ponudil prav ta znanja. Teme, ure (vse delavnice trajajo okvirno 4 ure), lokacije in prijavnice najdete v pripetem programu, podrobne vsebine delavnic pa si lahko ogledate na našem FB profilu.

BODITE POZORNI:

• za prijavo na delavnice je potrebna digitalna identiteta študenta UL;
    • po oddaji spletne prijavnice boste na vaš e-naslov (pazite na pravilno navedbo!) v najkrajšem možnem času prejeli sporočilo pristojnega kariernega svetovalca, ali je prijava sprejeta ali ste bili uvrščeni na seznam čakajočih;
    • prijavite se lahko na več delavnic, vendar le na 1 termin posamezne delavnice, zato ga premišljeno izberite;
    • v primeru, da se delavnice neupravičeno ne udeležite oz. se ne odjavite vsaj 2 dni pred izvedbo, si pridržujemo pravico, da vam v prihodnje omejimo udeležbo na nekaterih dogodkih KC UL.

Kontakt za več informacij: kc@uni-lj.si

Več o dogodku: nabildaj-se_program-s-prijavnicami

S prijavo na dogodek dovoljujete fotografiranje ter objave za potrebe promocije storitev Kariernih centrov Univerze v Ljubljani. Pridržujemo si pravico do manjših sprememb v programu.

Dogodek Izzivi v tujini, november 2016

Karierni centri Univerze v Ljubljani vabimo študentke in študente, da se nam tudi letos pridružite na Izzivih v tujini, kjer boste na enem mestu izvedeli vse informacije, ki jih potrebujete, če vas zanimata študij ali praktično usposabljanje v tujini.

Več o dogodku na povezavi: November je čas za izzive v tujini